השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במכוני כושר ובריאות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פנאי


מאמרים נוספים בתחום

כדאי לשכור מאמן אישי לחדר כושר

אז החלטתם שאתם והגוף שלכם זקוקים לשינוי, והחלטתם להרשם לחדר כושר. ברכות. סביר להניח כי אחד הדברים הראשונים שתקבלו מהמכון יהיה תוכנית אימונים אישית, אולם יתכן כי שמעתם גם על האפשרות להצטייד מבעוד מועד במאמן כושר אישי. על פניו, נדמה שמאמן כושר אישי בחדר כושר הוא כוח עזר מיותר במקצת. חדר הכושר מותאם לצרכים שלכם, אתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים לעשות, יש לכם תוכנית אימונים שקיבלתם, אבל האם זה מספיק?

מאמן כושר אישי במכון כושר – מי צריך את זה בכלל?

אחת הבעיות באימון בחדר הכושר, היא חוסר הוודאות המתלווה לתהליך, במיוחד למתאמנים חדשים. אתם לא תמיד בטוחים שאתם עושים את התרגילים נכון ושבחרתם במשקולת הנכונה, אתם תוהים האם הגיע הזמן להאריך את משך ההליכה שלכם ואילו מתיחות לבצע בסוף האימון, ולפעמים אתם פשוט מרגישים שאתם זקוקים ליד מנחה זמינה יותר. לכך בדיוק נועד מאמן הכושר.

תפקידו של מאמן כושר אישי הוא להתלוות למתאמן שמולו במשך כל זמן האימון, תוך מתן יחס אישי והתייחסות ממוקדת לאופן העבודה שלו ולצרכים המשתנים שלו. מאמן הכושר יבדוק את המשקלים המועמסים על המכשירים ויבחר את המשקל הנכון, ישנה את אופן החזרות על כל תרגיל ויתאים את תרגילי המתיחות לשרירים שעבדו באותו אימון, וחשוב מכל – יצור גיוון באימונים, על מנת שלא להיגרר למלכודת המונוטוניות "המפילה" כל כך הרבה מתאמנים, וחבל.

מה עוד ניתן להפיק מעבודה עם מאמן כושר אישי בחדר כושר?

לאחר שמאמן הכושר האישי בחדר הכושר יברר עם המתאמן שמולו מהי המטרה לשמה הגיע לחדר הכושר,  הוא יבנה עבורו תוכנית אימונים בהתאם. בין אם המטרה היא לרדת במשקל ולחטב את הגוף, לבנות מסת שרירים או לשקם את הגוף לאחר מחלה או תאונה – מאמן הכושר האישי ידע לבנות את התמהיל הגופני הנכון עבור המתאמן שמולו וליצור תוכנית הדרגתית ונכונה.

שירותים נוספים שמעניק מאמן כושר אישי בחדר הכושר הינם משמעותיים לא פחות – שירותי תזונה והתאמת תפריט לתקופות אימון שונות, ביצוע מדידות גופניות (שקילה, מדידת אחוזי שומן, ומדידות דופק להתאמת עומס האימון המיטבי), ולא פחות חשוב – שירותי מוטיבציה – מאמן כושר אישי מלווה את המתאמן כברת דרך, במהלכה יעודד, יפרגן, יקשיב וינחה – הכל למען המטרה שלשמה התכנס המתאמן, ומתוך כבוד והערכה אמיתיים למאמציו.

בשורה התחתונה ? מדובר אומנם בשירות שאינו זול, אולם התועלת שתצמח מעבודה עם מאמן כושר אישי בחדר הכושר הינה רבה. זיכרו גם, כי אין חובה לעבוד עם מאמן כושר אישי בכל אימון, וניתן בהחלט לקבוע איתו מפגשים של פעם בשבוע. בכל זאת, חבל שתזיעו לחינם.