השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במתיחת פנים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

טיפולי בוטוקס - איך זה עובד?

הבוטוקס (בוטולינום טוקסין) הוא חומר המשמש כבר שנים רבות לטיפולי אסתטיקה שונים. פעילותו העיקרית היא החלשה או שיתוק של שרירים מסוימים.

הבוטוקס למעשה הוא רעלן קטלני, אשר נמצא כי שימוש מבוקר בו במינון נמוך ביותר ומבוקר, הוא יעיל בהחלשת פעילותם של שרירים מסוימים והשפעה חיובית בעקבות כך, כמו במקרים של פזילה, הזעת יתר ועוד. אך טיפולי הבוטוקס הפופולאריים ביותר הם בתחום העלמת קמטי הבעה והשבת עור הפנים למראה צעיר, חלק ורענן.

כיצד מתבצעים טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס הם כאמור פופולאריים ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית. יותר ויותר אנשים אשר רוצים להעלים קמטי הבעה מפניהם בעיקר באזור הגבות, המצח, האף והשפתיים, פונים לטיפול באמצעות בוטוקס. מאוד חשוב לבצע כל סוג של טיפול בוטוקס אצל מומחה לטיפולי בוטוקס, אשר יסביר לכם במה כרוך הטיפול, מהן תופעות הלוואי האפשריות, מהם סיכויי ההצלחה, לכמה זמן הטיפול יעיל וכדומה.

בפנינו קיימים שרירים, שעקב פעילות יתר שלהם גורמים למעשה עם השנים לקמטי הבעה. פעילות הבוטוקס היא החלשת או שיתוק השרירים הללו. על ידי הזרקת בוטוקס במינונים נמוכים ומבוקרים, ניתן למעשה לטשטש כמעט לחלוטין את הקמטים אותם אנו מעוניינים להעלים. טיפולי בוטוקס יעילים לתקופה של שלושה עד חמישה חודשים. לאחר תקופה זו, המצב יחזור לקדמותו. לכן, יש לבצע טיפולי בוטוקס אחת למספר חודשים.

הזרקת בוטוקס מתחת לעור הינה טיפול קצר למדי ואינה כואבת במיוחד, אך ניתן להקל על הכאב בעזרת משחות אלחוש. הבוטוקס מוזרק באמצעות מחט דקה ביותר לשריר הרצוי. יש לחזור על הפעולה מספר פעמים לקבלת התוצאה האופטימלית.

טיפולי בוטוקס ותופעות לוואי

לאחר טיפולי בוטוקס ניתן לחזור לשגרה ואין צורך במנוחה או אשפוז. ייתכנו לאחר הטיפול תחושת אי נוחות וכאב באזורים בהם הוזרק בוטוקס. יש להקפיד על הזרקת מינונים זעירים ומדויקים של בוטוקס, על מנת למנוע נזקים. ימים ספורים לאחר הזרקת בוטוקס ייתכנו תופעות לוואי קלות, כגון כאבי ראש, בחילות, אדמומיות או נפיחות קלה.

תדירות הטיפול בבוטוקס

את תוצאות טיפולי הבוטוקס ניתן לראות כבר מספר ימים לאחר הטיפול. הקמטים אינם בולטים כמו קודם או אפילו מטשטשים לגמרי. כאמור, לאחר כחמישה חודשים בערך, השפעת הבוטוקס מתחילה לפוג ויש צורך לחזור על הטיפול, על מנת לקבל שוב את אותו האפקט. טיפול חוזר בבוטוקס מספר פעמים יביא למעשה להשפעת החומר לפרקי זמן ארוכים יותר ואז תדירות הטיפולים תפחת ותוכלו ליהנות מראה עור צעיר ורענן לזמן ממושך יותר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: