השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהסרת שיער בלייזר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

טיפוח הגוף והסרת שיער בלייזר – גם לגברים

הסרת שיער בלייזר כבר מזמן הפכה לנורמה אצל גברים רבים, לאו דווקא מטרוסקסואלים. גברים רבים הופכים יותר ויותר מודעים לעצמם ולגופם ומבינים את הצורך בטיפוח הגוף, אם על ידי תזונה נכונה ושמירה על כושר גופני, אם על ידי שימוש בלחויות והזנה לעור ואם באמצעות הסרת שיער בלייזר.

גברים הם הרבה יותר שעירים מנשים. פעמים רבות שיעור יתר אצל הגבר עלול לגרום לרגשי נחיתות ולמבוכה בעת חשיפת הגוף. הסרת שיער בלייזר מאפשרת הסרת השיער לצמיתות או דילולו בחלקים בהם הוא מפריע לך, כמו החזה, הגב, הכתפיים, העורף ועוד.

כיום, הסרת שיער בלייזר לגברים כבר נחשבת לדבר טריוויאלי, ובכל מכון מקצועי לטיפולי לייזר אחוז גדול מהמטופלים הם גברים. גבר בעל גוף חלק ואסתטי נחשב למטופח ומודע למראה החיצוני שלו והעניין אף תורם פעמים רבות להעלאת הביטחון העצמי הירוד, שנבע בעקבות שיעור היתר. גם גברים שאינם נחשבים למאוד שעירים ורוצים להיראות חלקים ומטופחים, נוהגים להסיר שיער בלייזר באזור החזה או הכתפיים לדוגמה, על מנת לקבל גוף חלק ומטופח במקומות הנכונים. גברים רבים אשר מעוניינים במראה אסתטי אך לא חלק לגמרי, יעשו שימוש בשיטת הלייזר לשם דילול השיער באופן משמעותי וייהנו ממראה מוקפד ואסתטי למשך חייהם.

מהי בדיוק הסרת שיער בלייזר ולמי היא מתאימה?

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי מכשיר לייזר מיוחד, אשר באמצעות קרן לייזר משמיד את שורש השערה. מספר טיפולים יביאו לכך שהשערה לא תגדל יותר, מה שאומר דילול משמעותי בכמות השיער לאורך זמן רב. בנוסף, גם השיער שגודל בין הטיפולים הוא דק יותר והרבה פחות נראה לעין.

עם כניסתם של טיפולי הלייזר להסרת שיער לגברים ולנשים, הם נחשבו ליקרים מאוד. במהלך השנים ועקב הביקוש הרב, הפכו טיפולים להסרת שיער בלייזר לפחות יקרים וכעת כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו להשקיע את ההוצאה הזו ליהנות ממנה במשך כל החיים.

יחד עם זאת, טיפולי לייזר אינם מתאימים כל אחד. גברים בעלי שיער גוף בהיר לא יוכלו ליהנות מהסרת שיער בלייזר, שכן השיטה יעילה על שיער כהה. גם לצבע העור יש חשיבות, וככל שצבע העור יהיה בהיר יותר, כך התוצאות יהיו טובות יותר.

לסיכום, הסרת שיער בלייזר היא הפתרון הטוב ביותר עבור גברים אשר רוצים להיראות אסתטיים יותר ומייחסים חשיבות לטיפוח גופם. כיום גבר חלק נחשב למושך הרבה יותר מאשר גבר שעיר, גם בעיניי נשים רבות, כך שהסרת שיער בלייזר לגברים הפכה למקובלת ואף רצויה, גם בעיני הגבר המודרני וגם בעיני האישה שלו.