השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במכוני כושר ובריאות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פנאי


מאמרים נוספים בתחום

חדרי כושר – גם אופנתי, גם מחטב!

לפעמים נדמה שכולם הולכים לחדר כושר מלבדכם. כולם עובדים על עצמם, מתחטבים, בונים לעצמם "קוביות" בבטן וישבן קטן ומעוצב, בעוד אתם עדיין מצרים על שריר המלח-פלפל שלכם.. ומהצורך לבחור בגד ים של סבתות (או סבים, בהתאמה). אם זה אכן מצבכם, למה שלא תיקחו את עצמכם בידיים, לכו לקנות איזה טרנינג מעוצב וגופיה מחמיאה, ותצטרפו לנוסחת חדרי הכושר המנצחת?

אז מה הופך את חדרי הכושר לאופנתיים כל כך?

חדרי הכושר של השנים האחרונות הם לא חדרי הכושר של פעם. אם מה שאתם זוכרים הם כמה מכשירים חורקים במרתף חסר אויר ואוורור, זה הזמן לרענן את הידע. חדרי הכושר של היום הם אימפריות מעוצבות בטוב טעם, המציעות לכם, המתאמנים, חוויה כוללת של כושר גופני וכבוד לגוף ולנפש. בחדר הכושר תוכלו למצוא שפע מכשירי אימון המיועדים לכל שריר בגוף, מגוון עצום של חוגים לאורך כל היום כמעט, וחשוב מכל – אוכלוסיה איכותית של מתאמנים בדיוק כמוכם, השומרת על הנימוס ומכבדת את עבודתכם במכון, כמו את עבודתה.

שעות הפתיחה הארוכות של חדרי הכושר הופכות אותם להיות נגישים וזמינים לכולם. תוכלו לבחור אם להתאמן לפני שעות העבודה (ישנם חדרי כושר הנפתחים כבר בחמש בבוקר !) או בערב, אחרי שהילדים כבר הלכו לישון (ישנם מכונים הפתוחים אפילו עד חצות). תוכלו לבחור אם לעבוד לבד, עם מאמן כושר מטעם המכון או אפילו עם מאמן כושר פרטי, וליהנות משפע שירותים נלווים, שתוכלו לקבל כחלק מחברותכם במועדון, דוגמת ייעוץ תזונתי והתאמת תפריט לאימון שלכם, אותו תוכלו למצוא אחר כך בבית הקפה במכון. ישנם מכוני כושר בהם תוכלו למצוא אפילו בריכת שחיה וספא, שישלימו את הפינוק הגופני שמגיע לכם כל כך. חדרי הכושר הם לא אופנה חולפת, הם פה כדי להישאר, וטוב שכך.

האם חדר הכושר באמת יצליח לשנות את חייכם?

חדר הכושר הינו דרך מצוינת להחזיר את הפעילות הגופנית לחייכם וליצור לעצמכם שגרת אימון קבועה, אם רק תתמידו, ופה מצויה המלכודת עבור מתאמנים רבים, שבחודש הראשון מקפידים להגיע שלוש פעמים בשבוע ולבצע אימון מלא, ובהמשך – הרבה פחות, אם בכלל. על מנת להימנע מהמלכודת הזו, חשוב ביותר ליצור גיוון באימונים שלכם – אם על ידי עבודה עם מאמן כושר אישי, ואם ביצירת תמהיל אימון מעניין עבורכם – נמאס לכם ללכת למכון ? לכו לחוגים המוצעים בו. נמאס לכם מהאירובי ? עשו ספינינג או קיקבוקס. צרו לעצמכם ענין והכניסו את הביקור במכון לחלק מהשיגרה השבועית שלכם, והעיקר – אל תוותרו לעצמכם גם אם קשה. אתם תראו שהמאמץ ישתלם.