השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהסרת שיער בלייזר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הסרת שיער בלייזר - מנצחת כל שיטה אחרת

כולנו, כנשים, יודעות כמה זה מתיש להסיר שיער מחלקי הגוף השונים – רגליים, ידיים, שפם, מפשעות, בית שחי ועוד, על מנת שגופנו יהיה חלק משיער מיותר. היום, הסרת שיער כבר נחשבת להרבה יותר קלה ופשוטה, עם כניסתם של מכשירי הלייזר לעולם הסרת השיער. לאחר שנים של מריטות כואבות, עקצוצים וגירודים – הלייזר מאפשר לנו להסיר שיער לצמיתות ולהיות חלקות כל הזמן. אבל לפני שנספר על יתרונותיה הרבים של הסרת שיער בלייזר, נבחן את השיטות השונות להסרת שיער.

הסרת שיער – כל השיטות

  1. גילוח או משחות – נשים רבות נוהגות להסיר שיער מיותר באמצעות סכין גילוח. השיטה הזו היא אמנם זולה ולא כואבת, אך יש לה חסרונות לא מעטים: אפשר להיחתך במהלך הגילוח ולגרום לצלקות. השערה נחתכת ולא נתלשת מהשורש, כך שלמעשה השיער גדל כבר לאחר יום-יומיים בצורות קוצים דוקרים ולא נעימים. בנוסף, פעמים רבות גילוח השיער גורם לפצעונים ותחושת גרד. משחות להסרת שיער מביאות למעשה לתוצאות דומות לאלה של הגילוח, שכן הן חותכות את השערה.
  2. שעווה – הסרת שיער בשעווה מתבצעת או באופן עצמאי או על ידי קוסמטיקאית. שימוש לא נכון עלול לגרום לשטפי דם מתחת לעור. באמצעות שעווה הרגליים חלקות לזמן רב יותר מאשר בגילוח, שכן השערה נתלשת מהשורש. יחד עם זאת, יש לבצע את הפעולה אחת לשלושה שבועות בערך והיא נחשבת לכואבת.
  3. אפילציה – אפילציה היא שיטת הסרת שיער לצמיתות, אך נחשבת לתהליך כואב מאוד, ארוך ויקר. בשיטה זו מחט חשמלית למעשה משמידה את שורש השערה באמצעות זרם חשמל. המחט עובדת על כל שערה בנפרד ויש לחזור על הטיפול מספר פעמים בכל זקיק שערה. בנוסף, טיפול אפילציה עלול לגרום לכוויות קשות ואף לכתמי פיגמנטציה.
  4. IPL – אינפרא אדום – בשיטה זו שורש השערה נהרס למעשה על ידי הבזקי אור. שיטה זו מצריכה מספר רב של טיפולים, שכן הבזקי האור אינם יעילים כמו קרני הלייזר, אשר מביאות לתוצאות בזמן קצר הרבה יותר.

והזוכה היא – הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא השיטה היעילה והמהירה ביותר להשיג גוף חלק לצמיתות. בלי טיפולי שעווה חוזרים, בלי סכיני גילוח ועקצוצים, בלי כאבים ובלי תופעות לוואי. גם אם את מתלבטת בגלל המחיר, כיום ניתן ליהנות משלל מבצעים להסרת שיער בחלקי הגוף השונים וליהנות מפירות ההשקעה הזו למשך כל החיים. מספר טיפולים ואת חלקה משערות. קרני הלייזר מתבייתות על השורש ומשמידות אותו, כך שהשערה לא חוזרת לבסוף לגדול. טיפולי לייזר אינם כרוכים בכאב רב ואין צורך לחזור עליהם בתדירות גבוהה כמו בשאר השיטות. בנוסף, הסרת שיער בלייזר מתבצעת רק על ידי רופאים או קוסמטיקאיות רפואיות, כך שהטיפולים מתבצעים במקצועיות ובמיומנות ומבטיחים לך גוף נקי משערות.