השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהלבנת שיניים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

איך מתבצעת הלבנת שיניים בלייזר

צבע השיניים שלנו מושפע מגורמים שונים, הגורמים לשיניים לאבד את צבען הלבן ואת הברק שלהן. כולם רוצים חיוך יפה, החושף שיניים לבנות ויפות. אך מה קורה כאשר השיניים צהובות או מוכתמות? השיניים מאבדות את לובנן הטבעי כתוצאה מעישון, שתיית משקאות המכילים קפאין, תרופות המשפיעות על צבע השיניים או תחזוקה שוטפת לקויה של השיניים, והופכות עם השנים לצהובות או בעלות כתמים חומים ואפורים.

אם החיוך שלכם כבר לא יפה כמו פעם ואתם רוצים להחזיר את הלובן והברק אל השיניים שלכם, ניתן לעשות זאת במספר דרכים. כיום מוצעות מספר שיטות להלבנת שיניים, ביניהן הלבנת שיניים באמצעות סד, משחות שיניים או תכשירים מלבינים, ציפוי חרסינה על גבי השן ועוד. אך השיטה המובילה ביותר בתחום הלבנת השיניים בשנים האחרונות היא שיטת הלבנת שניים באמצעות לייזר.

איך מתבצעת הלבנת שיניים באמצעות לייזר?

קרני הלייזר נתגלו כשימושיות לטיפול בבעיות אסתטיות רבות  - קוצר ראייה, שיעור, הזעת יתר ועוד. כיום ניתן לבצע גם טיפולי הלבנת שיניים באמצעות לייזר. אחד הדברים החשובים ביותר לפני ביצוע טיפול הלבנת שיניים באמצעות לייזר הוא בחירה ברופא מוסמך ומקצועי, אשר יש לו ניסיון בתחום הלייזר, על מנת שהשיניים או החניכיים שלכם לא ייפגעו במהלך הטיפול.

לפני טיפול הלבנת שיניים יש למרוח על החניכיים ג'ל המגן על החיך מפני גירוי. לפני טיפול הלייזר, ימרח הרופא חומר כימי, אשר למעשה יסייע לחמצון הכתמים שעל גבי השיניים. קרני הלייזר מחממות למעשה את השן וגורמות לחמצון הכתמים. טיפול הלבנת שיניים בלייזר אורך כשעה לכל היותר ואין צורך לחזור עליו שוב. התוצאה מושגת כבר לאחר טיפול אחד בלבד. יחד עם זאת, רמת ההבהרה היא אינדיבידואלית בכל מקרה ומקרה.

הלבנת שיניים בלייזר – מה יש לרופאי השיניים לומר על השיטה?

טיפולי הלבנת שיניים באמצעות לייזר מבוצעים על ידי רופאי שיניים רבים ובקרב מספר גדול של מטופלים, זאת בגלל הצלחת השיטה. יחד עם זאת, ישנן מספר הסתייגויות מהשיטה בעולם רפואת השיניים. אחת מהן היא העובדה כי הלבנת שיניים באמצעות לייזר נחשבת לחדשה יחסית ואין מספיק מידע לגבי השפעת השיטה בטווח הארוך. בנוסף, חימום יתר של השן באמצעות לייזר עלול להזיק לשן. ישנה גם הסתייגות לגבי ריכוז החמצן הנמרח על השיניים לפני הלבנת שיניים בלייזר, שהוא גבוה מאוד ועלול להזיק לחניכיים.  

יחד עם זאת, מדובר בשיטה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים, שמשיגה את המטרה. על מנת למנוע נזקים כלשהם, יש כאמור, לפנות אך ורק לרופאים המוסמכים לטיפול בשיטה.