השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במילוי קמטים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הכל אודות ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים המורכבים ביותר והמסובכים ביותר לביצוע. הוא נמשך מספר שעות ומתבצע בהרדמה מלאה, אם כי לעתים בביצוע ניתוחים קלים, ניתן לבצע זריקות הרדמה מקומית ולהימנע מהרדמה מלאה. מטרת ניתוח מתיחת פנים היא הידוק ככל הניתן של עור פנים רפוי, מתיחתו או הסרתו.

ניתוח מתיחת פנים חייב לעשות אצל רופא פלסטי מומחה ובעל ניסיון מוכח. לפני ביצוע הניתוח יש להתייעץ עם הרופא על כל ההיבטים הקשורים בניתוח, החל מהסיכונים, סיכויי ההצלחה, תופעות הלוואי, ההחלמה וכדומה.

למי מתאים ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים פופולארי ביותר בקרב נשים מגיל ארבעים ומעלה, כאמצעי להחזרת המראה הצעיר והעור החלק והמתוח.

ניתוח מתיחת פנים מתאים גם לגברים וגם לנשים, אשר עור הפנים והצוואר שלהם כבר בשלבי צניחה. יחד עם זאת, רצוי שעור הפנים עדיין יהיה גמיש ובעל אלסטיות מסוימת, על מנת שיהיה ניתן למתיחה ועיצוב. בנוסף, למועמד האידיאלי צריך להיות מבנה עצמות פנים ברור וחזק, אשר יאפשר הגעה לתוצאות מיטביות.

ניתוח מתיחת פנים – על הניתוח וההחלמה ממנו

ניתוח מתיחת פנים יכול להתבצע במספר אופנים, באמצעות חתכים ארוכים או קצרים. ניתוחים בחתך ארוך מתאימים בעיקר לטיפול בעור פנים וצוואר רפוי מאוד. ניתוחים בחתך קצר נחשבים לקלים יותר ומצריכים תקופת החלמה קצרה, אך התוצאות אינן מחזיקות מעמד לאורך תקופה ארוכה. במהלך הניתוח, מלבד המתיחה, מסולקים גם עודפי עור.

ניתוח מתיחת פנים מצריך ברוב המקרים אשפוז של יום עד יומיים. ההחלמה מניתוח מתיחת פנים אינה פשוטה וצפויים כאבים באזור הניתוח. על מנת להתגבר על כאבים אלה, מומלץ ליטול משככי כאבים בימים הראשונים לאחר הניתוח. הפנים לאחר ניתוח מתיחת פנים יהיו נפוחים מאוד ועם שטפי דם, אשר ייעלמו לאחר מספר שבועות. יובש ותחושת נוקשות ילוו מנותחים במשך חודשים ספורים לאחר הניתוח. מומלץ מאוד בתקופת ההחלמה להימנע מחשיפה לשמש, להצמיד לאזורים הנפוחים שקיות קרח ולהרבות בשתייה. הצלקות מניתוח מתיחת פנים הן נסתרות ולרוב אינן מורגשות כלל. למרות שההחלמה לא פשוטה, ניתוח מתיחת פנים נחשב לפופולארי במיוחד, זאת בשל אחוזי ההצלחה הגבוהים והתוצאות היפות שהוא מספק.

ניתוח מתיחת פנים הופך את עור הפנים למתוח וצעיר כמו שהיה בעבר. כמו כן, במהלך ניתוח למתיחת פנים ניתן, במידת הצורך, לשלב עוד ניתוחיים פלסטיים כגון הרמת עפעפיים, מצח וכדומה ולהשיג מספר תוצאות באמצעות ניתוח אחד.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: