השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הגדלת חזה - מתי הגיל המתאים?

נשים רבות אשר רוצות שיהיה להן חזה מלא וזקוף, מחליטות לעבור ניתוח להגדלת חזה. חזה גדול נחשב לחזה יפה. פעמים רבות נשים בעלות חזה קטן מרגישות שהן אינן נשיות או מושכות מספיק והדבר משפיע מאוד על הערכתן ועל ביטחונן העצמי. ניתוח להגדלת חזה הוא דרך מצוינת להתגבר על מכשול זה, להיראות במיטבך ולאהוב את גופך. ניתוח להגדלת חזה לא נותן רק מענה במקרים של חזה קטן, אלא גם במקרים בהם השדיים אינם סימטריים או נפולים, כתוצאה מהריונות, הנקות וגיל האישה. האם ניתן להגדיל את החזה בכל גיל? האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לכל אישה? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מהו הגיל שבו אפשר להתחיל?

ניתוח להגדלת חזה הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד ונגיש עבור כל אישה שרוצה להגשים את חלומה ולהיות בעלת חזה זקוף ומלא. חזה האישה מתפתח במהלך גיל ההתבגרות, ולמעשה עד גיל 18 ואפילו עד גיל 20, ייתכנו בו שינויים והוא עדיין יכול לגדול. לכן, מומלץ ביותר לחכות ולא לנתח את החזה לפחות עד גיל 18, בו התפתחות החזה פוסקת באופן טבעי. ניתוח בנערות מתחת לגיל 18 (נחשב למקרה חריג בדרך כלל) חייב להיעשות בהסכמת ההורים, אך ההמלצה הגורפת היא לא לבצע ניתוח להגדלת חזה לפני גיל 18 ואפילו עד גיל 20, בו מסתיים לחלוטין תהליך גדילתו של החזה.

כיום נראית מגמה הולכת וגוברת של נשים לאחר הריונות, אשר החזה שלהן הצטמק והידלדל עקב הריונות והנקות, שעוברות ניתוח להגדלת חזה על מנת להחזיר את החזה שלהן להיות זקוף, יפה ומלא. אגב, גם נשים שעדיין לא ילדו וגם כאלה אשר מתכננות ללדת ילדים נוספים, יכולות לעבור ניתוח להגדלת חזה ולהניק ללא שום בעיה.

קצת על הניתוח עצמו

ניתוח להגדלת חזה מתאים למעשה לכל אישה בריאה, אשר מעוניינת להגדיל חזה קטן, לתקן פגם כלשהו או חזה שהתרוקן. לא תמיד חזה מאוד גדול זה יפה, ואם החלטת להגדיל את החזה, מומלץ מאוד כי החזה יהיה פרופורציונאלי לגוף ולא גדול מדי, למרות שכיום ניתן למלא כמעט כל בקשה ולעצב את החזה שתמיד חלמת עליו. הניתוח עצמו מתבצע בהרדמה כללית, במהלכו מוכנסים שתלי סיליקון מעל השריר או מתחתיו, דרך חתך מתחת לשד או מסביב לפטמה. את מראה השתל ונפחו את בוחרת לפני הניתוח יחד עם המנתח הפלסטי, לקבלת הגודל והצורה הרצויה.