השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בעיצוב ועיבוי שפתיים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

עיבוי שפתיים – אנגלינה גולי קטנה עלייך

שפתיים הן איבר חשוב ומשמעותי בפנים. הן משפיעות מאוד על מראה הפנים הכללי. בעזרתן אנו מדברים, והן כמובן איבר חושני ביותר מהרבה בחינות. אם השפתיים שלך דקות או לא סימטריות, והיית רוצה שפתיים בשרניות, מלאות וחושניות יותר, אז טיפולי עיבוי שפתיים הם הפיתרון האידיאלי והפשוט עבורך.

עיצוב שפתיים ללא ניתוח

טיפולי עיבוי שפתיים נכנסים לקטגוריה ההולכת וגדלה של טיפולים אסטטיים, שאינם פולשניים ולא מצריכים ניתוח או זמן התאוששות ארוך. זהו אחד היתרונות המרכזיים של טיפול עיבוי שפתיים, כי ניתן להגיע לטיפול לא הכנות מקדימות רבות כמו צום, בדיקות דם ועוד. אין צורך לפנות יום או אפילו כמה ימים, כי ההליך קצר ופשוט, ואין זמן התאוששות או תסמינים חיצוניים לאחר הטיפול (במרבית המקרים). מבחינת ההכנות לטיפול עיבוי שפתיים הדבר היחיד אותו בודקים הוא רגישות לחומרים, שמשמשים לצורך עיבוי שפתיים, ובדיקה של תגובות אלרגיות.

שיטות עיבוי שפתיים

השיטה העיקרית של עיבוי שפתיים בטיפול לא פולשני (ללא ניתוח) היא הזרקה של חומרים שונים אל תוך השפתיים, לקבלת מראה מלא ועבה יותר. מה שמשתנה בין טיפולים שונים ומוסדות טיפול הוא באילו חומרים משתמשים לצורך עיבוי שפתיים בהזרקה. סוגי החומרים העיקריים הם:

  • חומרים ביולוגיים: טיפול עיבוי שפתיים בעזרת חומרים ביולוגים, שמופקים בשיטות ביו-טכנולוגיות שונות, למשל שימוש בקולגן שהוא החומר שבונה את רקמות הגוף ולכן טבעי לגוף האדם.
  • חומרים טבעיים: כאן נעשה שימוש בחומרים טבעיים כמו חלקיקי שומן מהגוף או נגזרת של סידן כמו זה שמצוי בעצמות לצורך טיפול עיבוי שפתיים.
  • חומרים כימיים סינטטיים: אלו חומרים שיוצרו בתנאי מעבדה למטרת טיפולי עיבוי שפתיים ושאר טיפולים אסטטיים. חומר עיקרי הוא סיליקון, שמוזרק אל השפתיים ומעבה אותן. סיליקון בשפתיים מציע פיתרון קבוע הרבה יותר מאשר סוגי החומרים העיקריים, שנספגים בגוף לאחר כמה חודשים ומצריכים טיפול חוזר.

כיצד זה עובד?

בפשטות ניתן לומר, שבטיפול עיצוב שפתיים או עיבוי שפתיים שכזה, מוזרק חומר מילוי שלמעשה ממלא את רקמת השפתיים והופך אותה למלאה יותר. התהליך עצמו מסובך יותר מבחינה ביולוגית כמובן. בטיפול סיליקון בשפתיים, למשל, מוזרקות טיפות זעירות של סיליקון על השפתיים, ומסביב לאותן טיפות הגוף בונה רקמת קולגן חדשה, שיוצרת את המראה העבה, שמחזיק מעמד באופן קבוע יותר מאשר טיפולים בחומרים טבעיים.

והתוצאות?

התוצאות של טיפול עיבוי שפתיים הן מיידיות, כי חומרי המילוי משיגים מיד מראה מלא ועשיר יותר. לעיתים יש אדמומיות, גירוד או נפיחות, אך זה נדיר יחסית. רוצה שפתיים חושניות ומלאות שיעשירו אותך ויעניקו לך מראה מהמם - תני לעצמך מתנה בצורת טיפול עיבוי שפתיים.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: