השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בעיניים שקועות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

עיניים שקועות – ראו את הפתרון...

מה זה ומדוע זה קורה?

התופעה של עיניים שקועות נפוצה מאוד בקרב האוכלוסייה. הבעיה היא בעיה אסטטית ולרוב לא מלווה בתופעות רפואיות. ההתבטאות הפיזית של עיניים שקועות היא של עיגולים מתחת לעיניים, שנראים גם כמו כתם שחור מסביב לעיניים, ובעיקר באזור העפעפיים התחתונות. באופן כללי המראה של העיניים ושל הפנים בכלל עקב הבעיה הוא עייף, חולני קצת, ומבוגר מהגיל האמיתי של האדם הסובל מהבעיה. אנשים הסובלים מעיניים שקועות נראים עצובים או מדוכאים לסביבה במקרים רבים, וזאת רק בגלל מראה העיניים הנפול. בעיית עיניים שקועות נובעת בעיקר מכמה גורמים עיקריים שידועים כיום:

  • זרימת דם לא תקינה אל כלי הדם הזעירים שבאזור העין
  • פגמים גנטיים שגורמים לבעיות בזרימת הדם ותופעות של עיניים שקועות
  • מחסור קבוע וממושך בשינה
  • תזונה לא נכונה ועשירה בחומרים שאינם מיטיבים עם הגוף
  • נזק ובלאי טבעי של עור הפנים ואזור העיניים שרגיש מאוד בכל מקרה
  • מצבי סטרס ממושכים שמאוד אופייניים לאורח החיים המודרני

פתרונות לבעיית עיניים שקועות

כאשר סובלים מבעיה קלה יחסית של עיניים שקועות ניתן להסתיר אותה באמצעות איפור טוב באופן יומי. פיתרון זה יותר רלבנטי לנשים שבינינו, ולמעשה משאיר את הגברים בצד מבחינת פיתרון האיפור. הטכניקה תהיה לנסות לשוות לעור באזור העיניים צבע אחיד לשאר הפנים, ולהסוות את המראה של שקיות מתחת לעיניים או עיניים נפולות.

כמו כן, ניתן לבצע עיסויים ידניים של האזור, להקלה על תופעות של "שחור מתחת לעיניים", ושאר תסמינים של עיניים שקועות שיכולים להופיע.

אלו פיתרונות שטובים למצב ההתחלתי של בעיית עיניים שקועות או מציעים פיתרון זמני בלבד. לעיתים הפיתרון היחיד שמוצע לטווח זמן ארוך הוא טיפול ניתוחי פשוט, שמתקן את העור מסביב לעיניים ואת התופעות של עיניים שקועות.

טיפולי הזרקות לתיקון עיניים שקועות

טיפול בחומרים, שמוזרקים אל השקעים שמתחת לעיניים, מציע פיתרון ארוך טווח לבעיות של "שחור מתחת לעיניים" ושאר תסמיני עיניים שקועות, כמו עיגולים מתחת לעיניים או שקיות מתחת לעיניים. הטיפול כולל הזרקה של חומרי מילוי טבעיים שונים אל האזור שמתחת לעפעפיים, ממלא את הרווחים שנוצרו, ומתקן את המראה של "שחור מסביב לעיניים".

טיפול הזרקות נגד עיניים שקועות הוא זמני, אך מספיק לזמן רב יחסית, ומספק פיתרון ברמה גבוהה ביותר של אסטטיות. ההליך אורך דקות מעטות, ונעשה תחת אלחוש מקומי, כך שהוא אינו כואב. טיפול עיניים שקועות יעיל לחצי שנה עד שנה.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: