השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

ניתוח הגדלת חזה ו...הדימוי העצמי

ניתוח הגדלת חזה נחשב לאחד הטיפולים הפופולאריים בישראל והעולם כולו. ניתוח הגדלת חזה הוא הליך פשוט יחסית, שנותן מענה לתחום, שנשים רבות מרגישות לא נוח או לא מסופקות עימו. נשים רבות אינן מסופקות מגודלו של החזה שלהן, אך ישנן נשים עם בעיה הפוכה, שזקוקות לניתוח הקטנת חזה, שהוא הפעולה ההפוכה של ניתוח הגדלת חזה.

למי זה מתאים?

הגדלת חזה מתאימה לכל אישה לאחר שלב סיום התפתחות השדיים. כל מי שרוצה להגדיל את נפח או היקף החזה שלה, יכולה ליהנות מהתוצאות של ניתוח פלסטי בחזה להגדלת השדיים. מקרים נפוצים של נשים שמעוניינות בתהליך של ניתוח הגדלת חזה הן:

  • נערות ונשים שאינן מרוצות מגודל החזה שלהן
  • נשים לאחר לידות והנקה שהחזה שלהן נפול או מתוח
  • נשים שסובלות מחוסר סימטריה בשדיים

איזה גודל?

השאלה העיקרית במסגרת ניתוח הגדלת חזה היא לאיזה גודל להגדיל? כמובן שאין תשובה אחת לשאלה זו, והדבר תלוי מאוד ברצון של האישה עצמה, וכמובן שחשוב מאוד להתחשב בהמלצות של הרופא, שמבצע או ממליץ לגבי ניתוח הגדלת חזה. הרי אלו מומחים שיודעים מה יהיה גדול מדי או קטן מדי ולא יעיל.

שאלה לא פחות חשובה משאלת הגודל במסגרת ניתוח הגדלת חזה היא השאלה והקביעה מי יבצע את הניתוח. כמו בכל תחום רפואי, ובוודאי שברפואה אסטטית. שמשפיעה על המראה שלנו, ניתוח הגדלת חזה חייב להיעשות בצורה המקצועית ביותר, ועל ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה.

ייעוץ והכנה עבור ניתוח הגדלת חזה

לפני הניתוח רצוי להיפגש עם כמה רופאים ולקבל כמה הצעות וחוות דעת. הרופא המנתח יבחן את החזה, ויציע מה כדאי לעשות מבחינת גודל ושאר שיטות לעיצוב השד, וכמובן ישמע מה הציפיות והרצונות שלך במסגרת ניתוח הגדלת חזה שאת רוצה לבצע. חשוב לבדוק, האם יש צורך רק בטיפול הגדלת חזה, או אם צריך פתרונות עיצוב אחרים, כמו הרמת חזה למשל. ניתוח הגדלת חזה בלבד, לחזה שהוא נפול, יגרום לתוצאה לא יפה של חזה גדול ונפול. בנוסף מתבצעות בדיקות נוספות לפני ניתוח הגדלת חזה, כמו בדיקות דם ובדיקות רפואיות שונות.

לאחר סיום התהליך הראשוני את והרופא המנתח תחליטו ביחד על הגודל המדויק של הגדלת החזה, סוג השתלים שישתמשו בו, המיקום המדויק, והסבר היכן יבוצע הניתוח מבחינת הצלקת (בחלק התחתון של השד, כך שלא רואים את הצלקת).

ניתוח הגדלת חזה הוא הליך נפוץ מאוד ומקובל. אם את אינך מרוצה מגודל החזה שלך, תמיד חלמת על חזה שופע ומלא, או שהחזה שלך נפול וזקוק ל"רענון" - ניתוח חזה הוא התשובה בשבילך ומתנה נפלאה לעצמך.