השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בניתוח אף נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

ניתוח אף ואפשר להצטלם בפרופיל....

ניתוחים פלסטיים הם תחום רחב שרק משתכלל עם השנים. אחד הענפים הראשונים והותיקים ביותר של רפואה פלסטית ואסטטית הוא ניתוח אף, וככזה, הטכנולוגיה והידע הרפואי במסגרת ניתוח אף הם ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל.

ניתוח אף - למי הוא מיועד?

למעשה ניתוח אף מתאים לכל אחד שרוצה לשנות את מראה האף או סובל מבעיה רפואית עקב מבנה מסוים של האף. ניתוחי אף הם הליך פשוט יחסית ומוכר מאוד, שמתאים למגוון בעיות אסטטיות ומבניות, כגון:

  • אף קטן או גדול מדי
  • אף סולד
  • אף ישר או עקום
  • אף שטוח או פחוס
  • אף "נשר"
  • בעיות נשימה עקב מבנה לא תקין – למשל ביצוע ניתוח מחיצה לתיקון מחיצת הנחיריים שמקשה על נשימה

מה כולל ניתוח אף?

ניתוחי אף נעשים מסיבות רבות, אסטטיות-אישיות ורפואיות, במרבית המקרים מדובר על מישהו שאינו מרוצה או אינו מרגיש בנוח עם מראה האף הטבעי שלו או שלה. אלו תחושות לגיטימיות בהחלט, ובמיוחד כיום, כאשר ניתוח אף הוא פעולה פשוטה יחסית עם שנים של ניסיון ותוצאות מעולות.

ניתוח אף נעשה תחת הרדמה מקומית ועם טשטוש עמוק או הרדמה מלאה, על פי מדיניות המנתח או בקשת המנותח. המטופל כמובן אינו מרגיש דבר. ניתוח אף מתבצע באופן כללי דרך פתחי הנחיריים, ומתבצע תיקון של העצמות הפנימיות של שלד האף, עיצובן מחדש ותיקון או עיצוב של סחוסי האף. כל זאת ללא פגיעה בעור החיצוני כמובן, כך שאין צלקות.קיים סוג של ניתוח פלסטי באף, שכולל פתיחה גדולה יותר של האף, מה שכן גורם לצלקת חיצונית. ניתוחים אלו מתאימים לביצוע עבודות שחזור או עיצוב משמעותיות וגדולות יותר.

הדמיה ממוחשבת ותוצאות מעולות

ניתוח אףמקצועי כיום, לרוב כולל הדמיה ממוחשבת של התוצאה הסופית לפני ביצוע הניתוח או ההחלטה על העיצוב הסופי. מנתחי אף מגיעים לרוב עם שנים של ניסיון ואלפי אפים מוצלחים מאחוריהם, כך שיכולות העיצוב והבנייה מחדש הן איכותיות מאוד, ומתקבלות תוצאות זהות למה שהמטופל דמיין והזמין – כמובן שלכן חשוב לבחור מנתח ומוסד מנוסה ומקצועי מאוד.

ניתוח אף מביא למטופל המנותח תוצאות מרשימות, שממש יכולות לשנות את מראה הפנים כולו ולא רק את האף. האף הוא איבר כה משמעותי בפנים, ששינוי שלו גורר שינויים מרחיקי לכת ממש, מה שכמובן ישפר את הביטחון העצמי, ולא רק את המראה הפיזי.

חשוב לבחור גורם מבצע של ניתוח אף, שיהיה מנוסה ומקצועי מאוד. הרופא שיבצע עבורכם ניתוח, אף רצוי שיבוא עם הצלחות מוכחות מאחוריו, ויכולות בנייה ושינוי האף איכותיות ביותר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: