השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהמסת שומן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

המסת שומן – הטיפול שימיס אתכם...

רבים מאיתנו מנסים הרבה שיטות לרזות ולהילחם בפיתויים ובתופעות של התזונה והשפע המערבי. פעמים רבות גם אם מצליחים לרזות, נשארים בגוף מצבורי שומן עקשניים שלא מוכנים להעלם. בשביל מצבים כאלו ומצבי הרזייה אחרים הומצאו שיטות חדישות של טיפולי המסת שומן במגוון אמצעים טכנולוגיים.

מטרת טיפולי המסת שומן

כאשר רק החלו להיכנס לשוק טכנולוגיות של המסת שומן בתחילת שנות ה-2000, הטיפולים היו מיועדים להפחתת שומן במקומות בעייתיים כמו סנטר כפול, ירכיים פנימיות או חלקן האחורי של הזרועות, ולא כטיפולי הרזייה כוללים. גם כיום המסת שומן הוא הליך שמיועד בעיקרו לפיתרון ממוקד יחסית של מצבורי שומן קטנים ובינוניים, ולרוב לא כפיתרון להשמנה כללית ורחבה.

טיפול המסת שומן, מטרתו בסופו של דבר להוריד את נפח רקמת השומן באזור הספציפי של הטיפול, והענקת מראה רזה ואחיד של המקום. ישנן כמה שיטות של טיפולי המסת שומן, שקיימות כיום בשוק, וכל אחת מציעה טכנולוגיה אחרת ותוצאות שונות במקצת.

המסת שומן ללא ניתוח

נדבך ויתרון משמעותי במסגרת טיפולי המסת שומן שונים הוא שמדובר על הליך שאינו פולשני, ואינו מצריך ניתוח מסובך או אשפוז. מרבית סוגי הטיפולים הם לאזור ספציפי מאוד, אינם עורכים זמן רב, ובנוסף לא כרוכים בזמן התאוששות ותופעות לוואי מגבילות. חלק מהטיפולים מצריכים סדרה של כמה פגישות לצורך המסת שומן, וחלק מציעים פיתרון במספר מועט יותר של טיפולים.

סוגי טיפולי המסת שומן

בתחילת הדרך של תחום רפואה זה, עיקר הטיפולים היו טיפולי המסת שומן על ידי הזרקה של חומר מסוים אל רקמת השומן העליונה, חומר שגרם לתאי השומן באזור להתפרק ותוך פרק זמן להתנקות על ידי הגוף החוצה. כיום הליך זה נמצא פחות בשימוש עקב התפתחות טכנולוגיות המסת שומן יעילות ומתקדמות יותר.

  • טיפולי הזרקה תת עוריים: כאמור, חומר מוזרק מתחת לעור ומפרק את תאי השומן, טיפול שאינו נפוץ כיום.
  • המסת שומן בלייזר: אלו טיפולים חדשניים ויעילים מאוד. בטיפול המסת שומן בלייזר מוחדר סיב לייזר דקיק אל מתחת לעור, ואלומת הלייזר שבסיב מפרקת וממיסה תאי שומן, עוזרת לבניית קולגן למתיחת העור וצורבת כלי דם שנפגעים, כך שאין שטפי דם או דימום כלל. המסת שומן בלייזר מבוצעת תחת הרדמה מקומית. ניתן להמיס כמות שומן גדולה, וכיום גם ניתן לשלב שאיבת שומן שהומס בטיפול.
  • טיפולי בגלי רדיו: המסת שומן בעזרת אלקטרודות, שמוחדרות לשכבת העור העליונה, מונחות על העור החיצוני, ומחממות את רקמת השומן עד להמסתה. ניתן לשלב גם עם ניתוחי שאיבת שומן.
  • המסת שומן בעזרת אולטרא סאונד: ישנם טיפולים בקרינת אולטרא סאונד חזקה או נמוכה. עוצמה חזקה שורפת ומפרקת תאי שומן, ועוצמה נמוכה מקטינה את נפח תאי השומן.

לסיכום, קיימות שיטות המסת שומן רבות, כל אחת פועלת שונה ובטווחי מחיר שונים. לכל אדם הטיפול המתאים למצב הספציפי שלו, ויביא את התוצאות הטובות ביותר.