השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
רכב

מוצרי רכב נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע"י החברות המומחות בטיפול בגלי חום.


קניית רכב חדש

מחפש רכב חדש?

רוצה מחיר אטרקטיבי, ואחריות מורחבת?

מלא את פרטיך ויבואני הרכב המובילים בישראל יחזרו אליך עם הצעה אטרקטיבית!

למה כדאי לבצע קניית רכב חדש?

כאשר אנחנו מבצעים קניית רכב חדש, אנחנו בעצם עולים מדרגה בחיים - אנחנו כבר יכולים להרשות לעצמנו לקנות משהו חדש לגמרי, לוותר על האופציה של יד שניה - ולמעשה לשדרג את המעמד הכלכלי והחברתי שלנו. דרך התהליך של קניית רכב חדש אנחנו מבצעים הצהרה על היכולות שלנו, וזוכים עקב כך ליתרונות רבים שהם משמעותיים מאד.

היתרון הראשון והמשמעותי מאד של קניית רכב חדש, היא האחריות. ברגע שאנחנו מבצעים קניית רכב חדש - אנחנו באופן אוטומטי מקבלים עליו גם אחריות מהחברה שממנה רכשנו את הרכב. ברוב המקרים, האחריות על קניית רכב חדש, תקפה למשך שלוש שנים. אבל כדאי לבדוק זאת ספציפית בכל מקרה שבו אנחנו מבצעים קניית רכב חדש, כי יש מקרים בהם האחריות יכולה להיות ארבע, ואולי אפילו חמש שנים, בניסיון למשוך לקוחות לבצע קניית רכב חדש.

יתרונות נוספים של קניית רכב חדש

אחת הסיבות העיקריות שבגללה אנחנו מבצעים בניית רכב חדש, היא בגלל היכולות שלנו - ברוב המכריע של המקרים, קניית רכב חדש תהיה של דגם שיהיה לכל היותר מהשנתיים האחרונות - כך שאנחנו זוכים לקבל את מקסימום הטכנולוגיה והיכולות של עולם התחבורה הפרטית. אולם חשוב לשים דגש על עוד משהו - בתהליך של קניית רכב חדש, אנחנו לא רוכשים רק רכב מודרני, אלא גם רכב שכשמו כן הוא - חדש. המשמעות היא שאף אחד עוד לא נגע בו. לכן הביצועים של רכב זה יהיו מקסימאליים, והתחזוקה שלו בשנים הראשונות תהיה מינימלית. החדשנות, לצד הביצועים החלקים והשקטים, הן הסיבות העיקריות שבגללם אנשים רוצים לבצע קניית רכב חדש.

איך מבצעים קניית רכב חדש שתהיה משתלמת?

לאחר שהחלטנו סופית שאנחנו רוצים לבצע קניית רכב חדש, יש עוד נושא אחד שאסור לשכוח אותו - המחיר. חשוב לזכור כמובן שההליך של קניית רכב חדש הוא לא זול, שכן אנחנו מקבלים רכב משוכלל, אמין, עם אחריות, שישמש אותנו לשנים רבות. נשאלת כמובן השאלה, איך מבצעים קניית רכב חדש, ולהתנהל פיננסית נכון? יש שתי אפשרויות למי שמחפש פתרונות פיננסיים מיוחדים עבור קניית רכב חדש. הפתרון הראשון הוא לקחת הלוואה מהבנק - הבנקים מעניקים הלוואות עבור קניית רכב חדש, כאשר הם כמובן בודקים את הרקע הפיננסי שלכם, ואם הוא תקין - הם מאשרים לכם את ההלוואה עבור קניית רכב חדש.

אופציה שנייה, נפוצה מאד בישראל, היא פניה אל חברת ליסינג ולבצע מולה קניית רכב חדש. איך זה עובד? בהתקשרות מול חברת הליסינג, אנחנו מראש מקבלים מחיר נמוך עבור קניית רכב חדש, ובמשך תקופה מסוימת (בטווח של בין שנתיים לארבע שנים, ברוב המקרים) אנחנו משלמים סכום חודשי קבוע עבור השימוש ברכב. בסיום תקופה זו, אנחנו מבצעים קניית רכב חדש במחיר נמוך ומשתלם - והרכב כולו שלנו.