השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
אסתטיקה

מוצרי אסתטיקה נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע"י הגופים הרלוונטים בתחום העיניים השקועות


עיניים שקועות

נמאס לך מעיניים שקועות וממראה מבוגר מגילך?

טיפול עבור עיניים שקועות לשיפור חזות העיניים באמצעות החומרים האיכותיים בעולם, תחת פיקוח רופאים מומחים.

מהן עיניים שקועות?

עיניים שקועות נגרמות בשל פס כהה הנקווה מתחת לעין, שמקורו בזרימת דם לקויה לאזור ובריחת שומן מהאזור. תופעה זו היא תורשתית ומאפיינת נשים וגברים בגילאי 20 ומעלה בדרך כלל. עם זאת, בתקופות בהן אנו ישנים פחות, סובלים מתזונה לקויה או ממצב נפשי לא קל, עוברים שינויים הורמונאליים או מרבים לעשן - תופעת עיניים שקועות נוטה להתעצם ולבלוט אפילו יותר.

מהם הטיפולים האפשריים במצבי עיניים שקועות?

  1. המעוניינים שלא לבצע הליך רפואי, על מנת לתקן עיניים שקועות יכולים ללמוד כיצד להשתמש באפקטים של איפור על מנת לטשטש את מראה העין הנוכחי, וליצור אשליה של עין בולטת ומוארכת. היתרון של פתרון זה הוא בפשטות, אולם מאידך – מדובר בפתרון זמני ביותר המתאים לנשים בלבד ונדרש לחידוש יומיומי.
  2. אפשרות אחרת שהצלחתה זמנית וחלקית בלבד היא עיסויים יומיים באזור העיניים, המשפרים את זרימת הדם לאזור, ומסייעים להחליש את עוצמתו של הפס השחור המשווה את מראה עיניים שקועות.
  3. פילינג כימי, שתוצאותיו זמניות והוא אינו פותר תמיד את בעיית השומן שמתחת לאותן עיניים שקועות (מה שקרוי "שקיות שחורות"). מאידך, זהו פתרון זול ופשוט יחסית, שאינו דורש התערבות רפואית כירורגית, ומתאים למצבים בהם עיניים שקועות נובעות מבעית פיגמנטציה פשוטה. לעיתים נדרש פילינג עמוק יותר המסייע להבהיר את כל האזור שסביב לעין, כמו גם עוזר לסלק כתמים ונמשים מאזור הפנים והצוואר. אפשרות של פילינג עמוק דורשת היערכות רבה יותר, מבוצעת בחדר ניתוח ונדרשת להתאוששות של כשבוע. טיפול זה יעיל כאשר נדרש גם ליישר קמטים ולהסיר כתמים ארוכים שנצברו ברבות השנים.
  4. הזרקות שומן. טיפול חדשני במהלכו מוזרק שומן מאזור אחר בגוף (דוגמת הירכיים) אל איזור העיניים, על מנת למלא אותו ולהשוות את גבהי העפעף והשקע שמתחת לעין. לחילופין, ניתן לבצע טיפול בהזרקות של חומרים טבעיים הפועלים באופן דומה. טיפול בהזרקות אלה נחשבות לפתרון איכותי לזמן רב, המשפר משמעותית את מראן של עיניים שקועות ואת מראה הפנים הכללי.
  5. ניתוח עפעפיים, במהלכו מסיר המנתח את עודפי השומן בחלקה העליון או התחתון של העין על מנת להפיג את המראה השקוע המאפיין אותה. ניתוח לתיקון עיניים שקועות אורך כחצי שעה ומבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית בלבד.

השאירו פרטים ומיטב המומחים בתחום האסתטיקה יחזרו אליכם.


מאמרים בנושא עיניים שקועות

התופעה של עיניים שקועות נפוצה מאוד בקרב האוכלוסייה. הבעיה היא בעיה אסטטית ולרוב לא מלווה בתופעות רפואיות...