השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
אסתטיקה

מוצרי אסתטיקה נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע"י הגופים הרלוונטים בתחום ניתוחי האף.


ניתוח אף

ניתוח פלסטי לעיצוב אסתטי של האף או רקונסטרקציה

התחילו את השנה בפרופיל גבוה

עכשיו בפריסה נוחה עד 72 תשלומים!

הליך לקראת ניתוח אף – דרך ארוכה ששיפור אסתטי בסופה

אם את או אתה עומדים בפני ניתוח אף הרי שאתם תולים בו תקוות רבות. ביכולתו של ניתוח אף פשוט לשפר את מראה הפנים שלכם, לשפר את הביטחון העצמי ואת התחושה הטובה שלכם כלפי עצמכם כמו גם לתת דחיפה משמעותית להצלחה בתחומי חיים נוספים. במאמר זה נציג בפניכם את הדרך אל ניתוח אף , את השלבים שתעברו בדרך להגשמת החלום ואת הטיפים והנקודות שחשוב לשים אליהם לב.

אז קיבלתם החלטה לעבור ניתוח אף. ומה עכשיו?

נכון, מדובר בהחלטה לא פשוטה. על אף שמדובר בניתוח אסתטי, הרי שבסופו של דבר כל ניתוח הוא עדיין ניתוח ונדרש לקבל החלטה מושכלת אודותיו. חשוב להבין, האם הנימוק לניתוח הינו בריאותי (לתיקון עיוות בשל פציעה או לתקן דרכי נשימה) או אסתטי, ובשני המקרים מומלץ להיוועץ ברופא מומחה שיביע דעתו ויאשר את הצורך בניתוח.

בחירת המכון האסתטי גם היא בחירה חשובה מאוד

מכונים אסתטיים המבצעים ניתוח אף מפרסמים את עצמם מכל מקום, ונדמה כאילו יהיה קשה מאוד לבחור מהם את המקום המומלץ ביותר לביצוע ההליך הרפואי. בין הפרמטרים שישמשו אתכם בבחירת המקום בו תעברו ניתוח אף הם המלצות של חברים או קרובים שעברו כבר הליך שכזה, התרשמותכם מהמכון עצמו, המוניטין והניסיון שלהם בביצוע ניתוח אף כשלכם, כמו גם אמצעי המימון והתשלום לניתוח שכזה (אולי יש לכם ביטוח בריאות פרטי ואולי תעדיפו לבצע ניתוח אף דרך קופת החולים ?).

ומה מתרחש בפגישת הייעוץ הרפואית ?

פגישת הייעוץ הרפואית היא פגישה מכרעת, אליה חשוב להגיע בלוויית כל המידע הרפואי הדרוש – מידע על מחלות שהמועמד לניתוח סובל מהם ומחלות משמעותיות מהן סבל בעבר, תרופות שהוא לוקח באופן קבוע, מידע על ניתוחים שבוצעו בעבר, רגישות לחומרי הרדמה וכו'. במידת האפשר, כדאי להגיע גם עם חוות דעת רפואית של מומחה אף אוזן גרון, בעיקר שהסיבה לביצוע ניתוח אף היא גם רפואית וקשורה בסינוסיטיס, קשיי נשימה או אלרגיות וצינון כרוני.

במידה ויש בידיכם תוצאות בדיקות דם מהשנה האחרונה – הביאו אותן איתכם. בנוסף, הביאו חוות דעת של מומחים אחרים אצלם הייתם בשנה האחרונה, בכל נושא הקשור לריאות, כלי דם, לב, אלרגיות וכל תחום הנראה לכם רלוונטי. לעיתים, יבקש מכם הרופא לבצע בדיקות נוספות לקראת ההליך.

בפגישת הייעוץ תוכלו לשאול גם את כל השאלות המטרידות אתכם לקראת ניתוח אף – כיצד מבוצע הניתוח, מה משך ההחלמה, מהם הסיבוכים האפשריים, כאבים, אופן הטיפול בתחבושות ומתי תרדנה, ממה עליכם להימנע לאחר הניתוח וכו'. בסוף פגישת הייעוץ יקבע לכם בדרך כלל תאריך לניתוח.

ומהי ההכנה לקראת ניתוח אף עצמו?

את ההסבר אודות הכנה לקראת ניתוח אף ייתן לכם הרופא עצמו, אולם חשוב לדעת כי מספר ימים לפני הניתוח יש להפסיק לקחת תרופות המפריעות לקרישת הדם, להימנע מעישון (כחודש לפני הניתוח) ומשתיית אלכוהול. בהצלחה!

השאירו פרטים ומיטב המומחים בתחום הפלסטיקה יחזרו אליכם לשאלות, מידע וקביעת פגישת ייעוץ.


מאמרים בנושא ניתוח אף

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים המורכבים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית ויחד עם זאת, הפופולארי ביותר...
למעשה ניתוח אף מתאים לכל אחד שרוצה לשנות את מראה האף או סובל מבעיה רפואית עקב מבנה מסוים של האף...

מדריכים בנושא ניתוח אף