השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
פיננסים

מוצרי פיננסים נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל מנהל תיקים או חברת ניהול תיקי השקעות.


ניהול תיקים

מהו ניהול תיקים ואיך הוא קשור להשקעות שלכם?

בחודשים האחרונים נפתחה בפני אזרחים רבים האופציה לבצע מסחר רווחי. אם בעבר היה שמור התחום לאנשי עסקים או יזמים בלבד, הרי שכיום ידוע כי בעזרת ניהול תיקים נכון של השקעות ניתן להגיע לרווחים גבוהים מאוד, כתוספת להכנסה הגבוהה. המשמעות של ניהול תיקים איכותי עצומה מבחינת פרמטר נוסף: הניסיון והוותק של אנשי המקצוע.

ניהול תיקים נכון

השקעות ומסחר הינם תחומים שקשה מאוד לשלוט בהם, ולכן הפקדת המפתחות בידיים הנכונות אקוטית להצלחה. כדאי גם לזכור שניהול תיקים אינו יכול להיעשות בצורה כללית, אלא חייב להיות מותאם לאופי המשקיע. כל אחד מאיתנו צריך לבחון היטב מה היא הדרך המתאימה לו ולפעול בהתאם. האופן בו נעשות השקעות יכול לנוע מהסולידי אל ההרפתקני, ואין דרך אחת או נוסחה קבועה להצלחה.

השקעות במקום הפתעות

בשורה התחתונה, ניהול תיקים מיומן הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח מינימום הפתעות בעתיד. השקעות קטנות וגדולות כאחד זקוקות לניהול תיקים נכון, ועדיף באחריות האנשים המתאימים. 

לקבלת פרטים נוספים מלא/י טופס קצר, בחינם וללא כל התחייבות, וקבל/י הצעות אטרקטיביות מטעם מנהלי תיקים ומנהלי תיקי השקעות מובילים בשוק.

למידע נוסף בקרו בפורטל אינפומוני - הפורטל המוביל לצרכנות פיננסית: ניהול תיקים


מאמרים בנושא ניהול תיקים

כאשר מדובר על ניהול תיקים, הכוונה היא בעצם לניהול של תיק השקעות מלא, הכולל בתוכו מספר השקעות שונות, במספר מסלולים ואף במספר שיטות