השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
בריאות

מוצרי בריאות נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע"י הגופים הרלוונטים בתחום מכשירי שמיעה.


מכשירי שמיעה

כיום יותר מתמיד חשופה סביבת האדם לרעשים שונים ומגוונים

התופעה גם גנטית ומולדת.

הפיתרון הנוח של מכשירי שמיעה

אנשים רבים משתמשים כיום באופציה של מכשירי שמיעה, וכך גם אם יש להם ליקוי שמיעה, הוא כלל לא מורגש או מורגש בצורה מזערית ממש, בעזרת מכשירי שמיעה. ברוב המקרים, האוכלוסייה שצריכה מכשירי שמיעה מתחלקת לשלוש - אנשים שנולדו עם ליקוי שמיעה, אנשים שעקב תאונה או עבודה בתנאים מסוימים פיתחו ליקוי, וכן אוכלוסיית הקשישים. ע"פ הסטטיסטיקה, אחד מכל שלושה ישראלים שחצה את גיל 65 מפתח לקות שמיעה ברמה מסוימת - אולם כמובן שרכישה של מכשירי שמיעה יכולה לשפר את המצב משמעותית. חשוב לציין, כי כשם שיש סוגים שונים של לקויות שמיעה (קל, בינוני ובינוני-חמור), כך גם אפשר להתאים סוגים שונים של מכשירי שמיעה, שגם מתאימים לגילאים שונים.

כך בוחרים מכשירי שמיעה

ראשית, חשוב להבין כי יש שתי שיטות על פיהן אנחנו מסווגים מכשירי שמיעה. הצורה הראשונה של הסיווג היא על פי צורת ההלבשה וההתקנה של מכשירי שמיעה. צורת ההתקנה של מכשירי שמיעה תלויה בעיקר ברמת הליקוי שיש לאותו אדם. הסוג הראשון הוא מכשירי שמיעה מסוג BTE - מדובר במכשירים אשר מולבשים מאחורי תנוך האוזן. מכשירים אלה תומכים בלקויי שמיעה במצב קל ובינוני, והם נפוצים מאד אצל ילדים עם לקות שמיעה מלידה. סוג נוסף של מכשירי שמיעה הוא הITE - במקרה זה מכשירי שמיעה מותקנים ממש בתוך האוזן עצמה, בתוך תעלת השמע, והם מתאימים לכלל המקרים של לקות שמיעה - החל ממקרים קשים ועד למורכבים. הסוג השלישי של מכשירי שמיעה הוא CIC - מדובר במכשירי שמיעה אשר אינם נראים לעין, והם מתחברים כולם בתוך התעלה עצמה. מכשירי שמיעה אלה מתאימים ללקות במידה קלה עד בינונית.

מכשירי שמיעה אנלוגיים או דיגיטליים?

התחום הנוסף, על פיו ניתן לסווג מכשירי שמיעה, הוא על פי הטכנולוגיה שבה הם פועלים. הסוג הראשון של מכשירי שמיעה הוא מכשירי השמיעה האנלוגיים - מדובר במכשירים שהיוו למעשה את פריצת הדרך בתחום, והם עדיין נפוצים. הטכנולוגיה שלהם פשוטה הם לקוחים את כל מה שנשמע, ומגבירים אותו אל תוך האוזן של האדם. מכשירי שמעיה אנלוגיים נפוצים מאד במקרה של לקות שמיעה קלה.

לעומת זאת, יש גם מכשירי שמיעה דיגיטליים, אשר נחלקים לשני תתי סוגים של מכשירי שמיעה. הסוג הראשון הוא המכשירים הקונבנציונליים, אשר לעתים קוראים להם פשוט מכשירי שמיעה דיגיטליים, כשם הקבוצה הראשית שאליה הם שייכים. מדובר במכשירים מתוחכמים, אשר גם יודעת להגביר יותר את מה שנשמע, כך שהם מתאימים ללקות מורכבת יותר, וגם יודעת להבדיל אוטומטית בין רעשי רקע, לבין קולות רלוונטיים הנחוצים לתקשורת. תת הסוג השני של מכשירי שמיעה דיגיטליים נקרא מכשירי שמיעה לא קונבנציונאליים או מכשירי שמיעה ממוחשבים. מדובר במכשירים המתקדמים ביותר, אשר מותאמים אישית לאדם שלובש אותם. הקלינאי תקשורת מתאים באופן אישי את המכשיר לצרכים של אותו אדם, ספציפית על פי לקות השמיעה שלו. כמו כן, מכשירי שמיעה מסוג זה מספקים גם את איכות השמע הטובה ביותר שניתן למצוא כיום.

אם לאחר פרק זמן בחייכם נחלשה שמיעתכם ואתם חשים בנתק מהשיחות שמתקיימות סביבכם, אי נעימות ותיסכול ביום-יום -

זהו הזמן לחשוב על מכשיר שמיעה

מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ומיטב המכונים בישראל יחזרו עליכם למידע ופרטים נוספים.