השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
רכב

מוצרי רכב נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע"י החברות המוכרות את הרכבים.


מכירת רכב יד שניה

מחפש רכב יד שניה?

מחפש אחריות ובטחון?

אנו מרכזים עבורכם הצעות למכירת רכב יד שניה מהחברות המובילות שהוכיחו אמינותן, אחריותן וניסיונן.

איך מבצעים מכירת רכב יד שניה?

אם אתם רוצים למכור את הרכב המשומש שלכם, ולבצע מכירת רכב יד שניה, שמירה על כמה כללים פשוטים עוזרת לכם לבצע מכירת רכב יד שניה שתהיה גם בטוחה - וגם משתלמת. הדבר הראשון שצריך לדעת על מכירת רכב יד שניה הוא איפה כדאי לפרסם. היום, האינטרנט הפך להיות המדיום המוביל לפרסום של מודעות על מכירת רכב יד שניה, ולכן מומלצת מאד להשתמש בלוחות המודעות הפופולאריים שלו - שם אפשר להעלות בקלות את כל המידע, כולל תמונות של הרכב, ודרכים ליצירת קשר אתכם בעלי הרכב.

אמצעים נוספים דרכם אפשר לפרסם הודעות על מכירת רכב יד שניה היא לוחות המודעות הפרושים בסביבתם. לרוב, כדאי לשים את המודעות על מכירת רכב יד שניה בתוך ריכוזי אוכלוסיה שיתעניינו בקניה של רכב משומש, כמו בתוך אוניברסיטאות או מכללות, שם אוכלוסיית הסטודנטים הם הקהל העיקרי עבור מכירת רכב יד שניה.

מבצעים מכירת רכב יד שניה בצורה בטוחה

תמיד לימדו אותנו שאם אנחנו קונים רכב, אנחנו צריכים להיזהר ולבצע את הקניה הבטוחה ביותר. הדבר הזה נכון גם עבור הצד השני - מי שמבצע מכירת רכב יד שניה, כדי שבסוף תקבלו את הכסף שמגיע לכן. ראשית, הכלל החשוב הוא להיפגש עם הקונה. גם אם הקשר הראשוני נעשה באמצעות האינטרנט (כאמור, המדיום המוביל בתחום של מכירת רכב יד שניה) - חשוב מאד שתיפגשו עם הקונה, מה גם שמדובר באינטרס ברור שלו לבחון את הרכב, להוציא אותו לנסיעת מבחן וכיו"ב. אם הקונה מציג את עצמו בתור אספן, או אדם שרוצה את הרכב לכל מטרה שאיננה נסיעה - מומלץ לבדוק את הרקע של אותו קונה, ולבדוק שמדובר באדם אמין, שניתן לבטוח בו ולבצע מולו מכירת רכב יד שניה.

איך מתמקחים על מכירת רכב יד שניה

כולנו עברנו את זה, וכולנו מכירים את התהליך של מיקוח. גם כאן, רובנו מכירים את המיקוח דווקא מהצד של מי שקונים מוצרים מסוימים, ובין השאר גם רכב. אז איך מבצעים התמקחות על מכירת רכב יד שניה, הפעם מהצד של מי שמוכר? ראשית - חשוב שתקבעו לעצמכם גבול מינימאלי של מחיר שממנו אתם לא מוכנים לרדת, הדבר יעזור לכם לסנן ולבצע עסקאות של מכירת רכב יד שניה שיהיו משתלמות עבורכם. כדי לעזור לעצמכם לקבוע רף זה, אפשר להיעזר במחירון לוי יצחק, שנחשב למחירון המקובל של קניה ומכירת רכב יד שניה ושל רכבים נוספים מכל הסוגים.

כמובן שבשלב ההתחלתי אתם לא תפרסמו את המחיר הנמוך, אלא מחיר גבוה יותר. אולם צריך לזכור שחייבים לתת מחיר ריאלי, גם אם גבוה במקצת. בעיקרון, בשלבי המיקוח על מכירת רכב יד שניה, מקובל שאם ההתמקחות מצליחה, ההוזלה היא בטווח שבין 5 ל10 אחוז - כך שכל מה שעליכם לבצע הוא את החישוב של אחוזי ההתמקחות אל מול המחיר המינימאלי- וכך תדעו איזה מחיר לפרסם במודעה על מכירת רכב יד שניה.

אז לפני שאתם מחליטים איזה רכב לקנות ומאיזו חברה -

מלאו את פרטיכם בטופס זה וקבלו מיידית הצעות מותאמות אישית לצרכים שלכם מהחברות המובילות והאמינות בתחום.


מאמרים בנושא מכירת רכב יד שניה

ייתכן ששמעתם על התהליך של מכירת רכב מליסינג, ולא ידעתם האם הוא משתלם לכם אם לא.