השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
רכב

מוצרי רכב נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם התנאים שיוצעו ע"י חברות הליסינג (ייתכנו הבדלים בין חברות ליסינג וכן בין מסלולי ליסינג תפעולי וליסינג מימוני).


ליסינג

רכישת רכב באמצעות ליסינג

המושג ליסינג מתאר מצב ובו לקוח שוכר רכב מחברת ליסינג תמורת תשלום חודשי קבוע. בתום תקופת השכירות המוגדרת מראש, מחליט השוכר האם ברצונו להחזיר את הרכב או לשלם את הפרש המחיר ולהחזיר את הרכב לחברה.

ליסינג מימוני לעומת ליסינג תפעולי

רבים מאיתנו נתקלים במושגים ליסינג מימוני וכן ליסינג תפעולי מבלי להבין את משמעות ההבדל ביניהם. בפועל, ההבדל מתבסס על כך שבעת ביצוע ליסינג תפעולי כל הטיפול השוטף ברכב מתבצע על ידי חברת הליסינג, בעוד שבליסינג מימוני האחריות חלה על הרוכש. 

ליסינג לרכישת רכב יד שנייה

בבואנו לרכוש רכב מכל סוג שהוא, עלינו להשיג סכומי כסף לא מבוטלים. על מנת לעשות כן, עומדות בפנינו כמה אפשרויות, כאשר הבולטות מביניהן הן מימון לרכב או ליסינג. אף על פי שניתן לבצע ליסינג, אך ורק כאשר קונים רכב מחברה, לעיתים קרובות מציעות חברות גדולות ליסינג לרכבים מיד שנייה. פירוש הדבר הוא שמימון רק באמצעות ליסינג אפשרי בעבור כל סוגי המכוניות.

לקבלת פרטים נוספים מלא/י טופס קצר, בחינם וללא כל התחייבות, וקבלו הצעות אטרקטיביות לרכישת רכב באמצעות ליסינג.

למידע נוסף בקרו בפורטל אינפומוני - הפורטל המוביל לצרכנות פיננסית: ליסינג.


מאמרים בנושא ליסינג

היתרונות של ליסינג עבור הרכב הפרטי מגוונים, ומוכיחים כי לכל אחד מאיתנו מגיע שירות ליסינג ברמה גבוהה. כיצד ניתן לחסוך מצד אחד בעלויות של ליסינג אך מצד שני לא לוותר על ההטבות
גם אנשים אשר כבר מכירים את תחום הליסינג המימוני, ומודעים היטב ליתרונותיו, לא תמיד מבינים את ההבדל בינו לבין ליסינג תפעולי. למעשה, הפופולאריות של ליסינג תפעולי היא חלק משינוי
היום כל חברה יודעת שהשיטה של ליסינג, הוא השיטה הטובה ביותר לאספקת רכבים לעובדי חברה. אבל מה זה בכלל ליסינג, ולמה הוא כל כך זול?
היום אין כבר לאף אחד ספק שהשיטה של ליסינג תפעולי, היא משמעותית זולה יותר מרכישה של רכב חדש.
ליסינג היא שיטה מיוחדת מאד של השכרת רכב
אז מה מייחד ליסינג תפעולי מהשיטות האחרות.