השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
אסתטיקה

מוצרי אסתטיקה נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע"י הגופים הרלוונטים בתחום ניתוח השתלת שיער


השתלת שיער

אחת מהשיטות היעילות והנפוצות לטיפול בהתקרחות הינו השתלת שיער.

אנו מרכזים עבורכם את מיטב המרפאות לטיפולי השתלת שיער.

הליך השתלת שיער – לפתוח בחיים חדשים

אופנת הגברים הקרחים נתפסת בעיני רבים כיפה ומושכת, אולם גברים רבים חשים קושי משמעותי להתמודד עם תופעת ההתקרחות התוקפת אותם בגיל כזה או אחר. נדמה שכאילו אף אחד לא נמלט מהשערות שנותרות מאחור והשיער המתדלדל על הראש, ורבים הם המחפשים פתרונות שלא כוללים "הלוואת" שיער מצד אל צד. הפעם נדון באפשרות לבצע השתלת שיער , נבין כיצד מבוצעת ומהן ההשלכות שלה ובכלל – האם השתלת שיער היא פתרון מתאים להתקרחות?

אז מה עושים נגד התקרחות?

בחיי כל גבר מגיע הגיל (בין אם זה בגיל 20 או 50), בו הוא רואה את שערו הולך ומתדלדל. בטרם תחליטו לנקוט בפעולת עצירה או מניעה כזו או אחרת, חשוב מאוד לגשת לרופא, ולוודא כי הגורם לתופעה הוא הורמון הקרוי DHT, המדכא גדילת שיער וגורם להתמעטות השיער הנוכח על הראש. במידה ותבחרו להתמודד עם תופעת ההתקרחות, ולהחזיר לעצמכם את מראה השיער המלא, תוכלו לדון באפשרות של השתלת שיער ולעמוד על עקרונותיה.

הליך השתלת שיער – כך הוא מבוצע

חשוב להבין, כי רק 60% מהפונים להליך השתלת שיער אכן מתאימים לעבור אותו, וכי על מנת לעבור השתלת שיער בהצלחה נדרש המטופל להיות בעל שיער עבה יחסית באזור העורף והצדעיים. השתלת שיער היעילה ביותר מבוצעת באמצעות השתלת זקיקי שיער הנלקחים מאזור העורף של המטופל ומועברים לאזורי הראש בהם חלה התקרחות. כל שתל מכיל 1-3 שערות ואלה מושתלים תוך שמירה על מראה טבעי ככל האפשר. במהלך השתלת שיער מושתלים בדרך כלל כ-3000 זקיקים חדשים (בממוצע), במהלך הטיפול שאורכו כ-3 שעות. לעיתים, נמשכת פעולת השתלת שיער במשך שניים או שלושה מפגשים – אלה תלויים בסמיכות השיער הרצויה, במספר השתלים, אופי הקרקפת, צפי המשך ההתקרחות העתידית ובגודל האזור המטופל.

תוצאות השתלת שיער ניכרות רק לאחר זמן מה

חשוב לדעת, כי בהלך השתלת שיער לא מושתל השיער עצמו כי אם זקיקי השיער, מה שאומר שהמטופל יידרש לסבלנות, על מנת לראות את השיער החדש צומח מזקיקים אלה. לרוב, נמשך התהליך כ 6-26 שבועות ויהיה בעל מראה טבעי וקרוב ככל האפשר לשיער הקיים. הסטטיסטיקות מראות, כי לאחר טיפול השתלת שיער נקלט בדרך כלל 95% מהשיער המושתל, כך שמרבית המטופלים מרוצים עד למאוד מהתוצאה.

עם זאת, חשוב לדעת כי להליך השתלת שיער עשויות להיות גם תופעות לוואי. לעיתים, השיער הצומח נראה שונה במעט מהשיער הטבעי של המטופל. במקרים אחרות, היות וזקיקי השיער החדשים נלקחו מעורפו של המטופל, קורה והוא חש נימול או עקצוצים באותו איזור, כמו גם יש לזכור שהליך השתלת שיער משאיר צלקת (שכמעט ואינה נראית) על העורף. תופעות לוואי קיצוניות יותר כוללות אובדן תחושה בקרקפת וסכנת זיהומים, אולם אלה אינם אמורים לקרות בעת בחירה של רופא מיומן ובעת נטילת אנטיביוטיקה מניעתית טרם הטיפול.

מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות מהגופים המובילים בתחום.


מאמרים בנושא השתלת שיער

היום, הסרת שיער כבר נחשבת להרבה יותר קלה ופשוטה, עם כניסתם של מכשירי הלייזר לעולם הסרת השיער...
כיום, הסרת שיער בלייזר לגברים כבר נחשבת לדבר טריוויאלי, ובכל מכון מקצועי לטיפולי לייזר אחוז גדול מהמטופלים הם גברים...
יתרונותיה של הורדת שיער באמצעות לייזר, כיצד היא עובדת ולמי היא מתאימה.
הסבר מקיף על כל השיטות להסרת שיער