השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
ביטוח

מוצרי ביטוח נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי הפוליסה של ביטוח חיים, ביטוח ריסק, אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות, ביטוח מנהלים שיוצעו ע"י חברות הביטוח (ייתכנו הבדלים בין פוליסות ביטוח חיים, ביטוח ריסק, אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות, ביטוח מנהלים של חברות הביטוח)


ביטוח חיים

מבטיחים ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא חלק בלתי נפרד מכל מדינה מערבית בעולם. תפקידו של ביטוח חיים הוא להמשיך ולהבטיח עתיד הוגן מבחינה כלכלית לאזרחים, שאיבדו את כושר העבודה במקרה של נכות, או לחילופין עבור משפחות שאחד מיקיריהם נפטר. בנוסף, ישנה אופציה לרכישת ביטוח ריסק בו מתקבל תשלום רק בגין הנזק, ללא אלמנט חיסכון. במקרה כזה לא מתקבל כסף אם לא נגרם נזק.

כיצד מחושב ביטוח חיים?

הבסיס הכלכלי המתקבל מרכישת ביטוח חיים או מביטוח ריסק נגזר מפוליסת הביטוח עצמה, ותלוי בתנאים השונים המרכיבים אותה. ביטוח חיים יכול להינתן למספר שנים שונות אצל כל מבוטח, ועלותו מחושבת מהתנאים הבריאותיים של הקליינט. כך למשל ביטוח חיים של צעירים עד גילאי העשרים יהיה שונה מביטוח אזרחים מבוגרים יותר.

לא רק סוכני ביטוח

הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח חיים היא להתייעץ עם אנשי מקצוע. מלבד סוכני הביטוח עצמם, כדאי לבדוק באופן עצמאי או יחד עם מומחים אחרים את ההבדלים בין סוגי הביטוח ולהתרשם בהתאם.

לקבלת פרטים נוספים מלא/י טופס קצר, בחינם וללא כל התחייבות, וקבלו הצעות אטרקטיביות לביטוח חיים.

למידע נוסף בקרו בפורטל אינפומוני - הפורטל המוביל לצרכנות פיננסית: ביטוח חיים.