השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
ביטוח

מוצרי ביטוח נוספים


מלא את פרטיך ללא התחייבות ולא תשלום וקבל מספר הצעות אטרקטיביות

* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי פוליסת ביטוח דירה שיוצעו ע"י חברות הביטוח (ייתכנו הבדלים בין פוליסות ביטוח דירה של חברות הביטוח)


ביטוח דירה

מדוע כדאי לרכוש ביטוח דירה?

ביטוח דירה מכסה עבורנו שלל מקרים בהם נזקים נגרמים לדירה שלנו - כאשר אנחנו מוגנים מבחינה פיננסית. בין השאר ביטוח דירה יכול להתייחס למקרים שונים ומגוונים כמו שריפה, התפוצצות, נזילה, תקלות חשמל, אסונות טבע, פריצות - ועוד ועוד מקרים, שבהם הכיסוי הביטוחי הוא מרכיב חשוב מאד, שיכול לעזור לנו להתגבר על המצב ולהתחיל במצב.

יתרה מזו, יש מצבים בהם רכשנו ביטוח דירה צד ג', ואז אנחנו מכוסים גם אם התקלה קרתה בדירה שלנו - אולם הנזק נגרם לדירה שכנה. במצב זה לא נצטרך לשלם פיצויים לבעל הדירה השכנה, אלא ביטוח דירה שרכשנו יכסה את הנזקים. אז איך יודעים איזה ביטוח דירה לבחור, ואיך זה שיש בכלל סוגים שונים של ביטוח דירה?

שני סוגים של ביטוח דירה

למעשה, ביטוח דירה מחולק לשני סוגים - ביטוח מבנה, וביטוח תכולה. מה ההבדל ביניהם? הסוג הראשון, והיותר נפוץ של ביטוח דירה הוא ביטוח המבנה. וכשמו כן הוא, הביטוח מכסה למעשה כל נזק אפשרי שעלול להיגרם למבנה עצמו - בין השאר נזקים ליסודות של הדירה, למערכות החשמל, המים והביוב שלה. וכמובן, מקרה שבו הדירה נהרסה כליל - אנחנו למעשה מקבלים את הפיצוי על שווי הדירה שנהרסה (ללא התכולה שלה), כאשר ביטוח דירה מסוג זה מכסה לנו מקרים רבים של נזק שנגרם לדירה.

מדובר בסוג של ביטוח דירה נפוץ יחסית, משום שאנשים רבים משקיעים כסף רב ברכישה של דירה - ולא רוצים לאבד אותו במקרה של אסון. מקובל היום גם לרכוש ביטוח דירה מסוג זה, אם אנחנו משכירים אותה למישהו, וכמו כן גם לבצע ביטוח דירה מסוג זה, אם היא משמשת אותנו בתור משרד לכל דבר ועניין.

הסוג השני של ביטוח דירה

כאמור, יש עוד סוג של ביטוח דירה והוא נקרא ביטוח תכולה. מה המשמעות של ביטוח דירה מסוג זה? אם ביטוח מבנה כיסה את הנזקים הנגרמים למבנה עצמו, הרי שביטוח תכולה מכסה את כל הנזקים אשר נגרמים לרכוש בתוך הדירה שלנו. כאשר אנחנו רוכשים ביטוח דירה מסוג זה, חשוב לבדוק שני דברים: הראשון, איזו תכולה אתם בדיוק מכסים במסגרת ביטוח דירה זה - האם מדובר בכלל התכולה? האם אתם מעוניינים לבצע כיסוי רק לפריטים היקרים בבית שלכם? על כל אלה חשוב לתת תשובה.

הדבר השני שחשוב לשים אליו לב, הוא שביטוח תכולה מתחלק לשני תתי-סוגים של ביטוח דירה - הסוג הראשון נקרא: ביטוח תכולה מקיף. ביטוח דירה זה מכסה את הנזק הנגרם לתכולה במקרים ספציפיים (כמו לדוגמא שריפה, פריצה, וכיו"ב). לעומת זאת, הסוג השני נקרא ביטוח כל הסיכונים. ביטוח דירה מסוג זה מכסה, למעשה, כל נזק שנגרם לתכולת הבית שלכם, מכל סיבה שהיא, למעט סייגים הכתובים בפוליסה עצמה.


לקבלת פרטים נוספים מלא/י טופס קצר, בחינם וללא כל התחייבות, וקבלו הצעות אטרקטיביות לביטוח דירה.


מאמרים בנושא ביטוח דירה

רכישת ביטוח דירה היא פעולה המצטרפת לשלל דרכים להבטיח התמודדות מול מצבים בלתי צפויים. למרות שנהוג להתייחס לנושא הביטוח רק כאשר רוכשים דירה חדשה, חשוב מאוד להתעניין על ביטוח דירה גם לגבי דירות שכורות
כאשר אתם רוכשים דירה, מדובר בהשקעה כספית לא קטנה. לכן יותר מכל פוליסה אחרת, הפוליסה של ביטוח דירה היא כנראה החשובה ביותר שתעשו
כיום, מרבית האנשים דואגים לרכוש לעצמם ביטוח דירה על מנת לבטח את הנכס והרכוש שלהם...